Upiększanie ciała

Osobista operacja plastyczna.

Zanim zdecydujesz, po prostu zaplanuj  spotkanie z chirurgiem plastycznym. Podczas wstępnej rozmowy chirurg plastyczny zbada i oceni twoją twarz, skórę oraz strukturę twarzy. Następnie omówi z tobą, co operacja ma spowodować, jaka metoda leczenia będzie kwestionowana, co chirurg uważa, że ​​może osiągnąć i jakie ryzyko wiąże się z zabiegiem.

Faza planowania przed liftingiem twarzy

Następnie chirurg bada ogólny stan zdrowia, aby wyważyć wszelkie medyczne czynniki ryzyka, które mogłyby zagrozić Twojemu bezpieczeństwu, np. Wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia metaboliczne, problemy z sercem, krzepnięcie krwi lub jakiekolwiek tendencje do większych blizn. Zachowaj szczególną ostrożność, informując chirurga, jakie leki przyjmujesz.

Tabletki przeciwbólowe zawierające kwas acetylosalicylowy lub suplementy witaminy E powinny być pomijane łącznie dwa tygodnie przed i w ciągu pierwszych dwóch tygodni po operacji w celu rozrzedzenia krwi. Należy również unikać posiłków z czosnkiem, ponieważ może to zwiększyć skłonność do krwawienia.

Otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące higieny, aby zminimalizować ryzyko infekcji podczas liftingu. Obejmuje to przedoperacyjne oczyszczanie organizmu, dwa razy dziennie branie prysznica dwa razy dziennie przed liftingiem i umycie ciała i włosów. W noc poprzedzającą twój lifting musisz spać w czystej pościeli

Kategorie: Zabiegi medyczne

www.000webhost.com